Návrh interiéru

Poslední projekty

Vyberte si rozsah dokumentace, který pro řešený prostor nejlépe potřebujete. Vizual je pro lidi, kteří si potřebují představit prostor, chtějí vidět kombinace barev, ale nepotřebují 2D dokumentaci. Komplet je v interiérové studii maximum co můžete odstat. Vizualizace, výkresy, architektonickou zprávu i tabulku materiálů a standardů. Rozhodně doporučený rozsah dokumentace, pokud to myslíte s navrhovaným interiérem vážně. Technik je pro ty, kteří si dokáží barevnost a materiály svého interiéru představit bez vizualizací, potřebují pouze rozměry.

Rozsahy dokumentace

VIZUALIZACE INTERIÉRU

Tato služba Vám zajistí zvizualizování Vašeho interiéru. Dostanete tak vizualizace s materiály a mobiliářem. Výstupem však nejsou tabulky standardů ani výkresy s rozměry nábytku.

Více (+cena)

KOMPLETNÍ NÁVRH INTERIÉRU

Tato služba Vám zajistí kompletní návrh vysněného bydlení. Od návrhu zařiditelnosti dispozice, přes materiály, konkrétní mobiliář, výkresy světel až po pohledy na stěny s rozměry nábytku.

Více (+cena)

NÁVRH ZAŘIDITELNOSTI BYTU

Potřebujete pomoct s rozmístěním bytu, klientskými změnami, ale konečný výběr nábytku a materiálů zvládnete sami? Toto je služba pro Vás!

Více (+cena)