';
Preloader logo
side-area-logo

Tomas Arsov | Hair and beauty institute

Návrh kadeřnictví
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
Share
Tagged in
Dostavba fungujícího salónu je příjemnou výzvou, kde je třeba brát zřetel na navazovaný interiér. Návrh rozšíření Tomas Arsov Hair and beauti institute tak navazuje na materiálové standardy, ale zároveň přináší něco nového pro odlišení.
Potřebuji změnu prostoru.
Když jsme začínali probírat jak budeme nový prostor směrovat, Tomáš jednoznačně obsadil jednu z navrhovaných místností. Vzhledem k jeho vysokému pracovnímu nasazení jeho současná místnost začínala být stereotyp, kam nechtěl upadnout. Vedlejší větší místnost pak patří dalším kadeřníkům. Mají vzniknout celkem 4 nová místa, kde se kadeřníci v Tomas Arsov Hair and beauty institute budou starat o krásu žen i mužů.
Inspirace pochází z italie.
Stejně jako původní část salónu vznikala pod taktovkou architektů od Armaniho, v novém prostoru pocházela inspirace z italského luxusu. Výrobu jsme pak přenechali zlatým českým ručičkám, abychom podpořili místní řemeslnou výrobu. Na zákazníky tak čekají obrovská nadrozměrná zrcadla, která se musela zvláště vyrábět do tohoto rozměru a na stěnách pak bílá dekorativní stěrka, která působí lehce, ale zároveň díky metalickému odlesku luxusně. Mohlo by vis zajímat: Rekonstrukce obchodu s gurmánskými specialitami Dominantou hlavního prostoru je pak ocelový paravan z černého plechu. Přímo za ním, naproti vstupu, jsou mycí boxy. Díky tenkosti plechu zůstává soukromí, ale v místnosti v kolmém směru nezaclání, umožňuje proudění světla od okna co nejhlouběji. Celý prostor je tak vzdušný, kombinace bílé luxusní stěrky s dubovou dýhou a kontrastními černými doplňky. Dubovou dýhu definoval již hotový interiér. Místo grafických skel však byla použita dekorativní stěrka s metalickým odleskem Ottocento Antico Velluto bílé a stříbrné barvy. Výborně tak ladí k dubové dýze. Mobiliář pak byl vybírán od místních dodavatelů italského nábytku. Chcete také navrhnout komerční prostor? Zde je kontakt.