';
Preloader logo
side-area-logo

Luxusní gay párty byt – Central Park Praha

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • LinkedIN
Share
Tagged in
Co byste si představili pod pojmem Luxusní gay párty byt? Podívejte se na další z bytů z projektu Central Park Praha. Díky zkušenosti s řešením problémů s byty v tomto developeském projektu jsem byl osloven s návrhem interiéru bytu, který měl sloužit kromě k osobnímu životu také ke společenskému životu.  
4 ložnice, 4 koupelny, ale nejdůležitější byla hlavní obytná místnost.
Hlavní obytná místnost čítala 160 m2 po dispozičních úpravách. Z toho důvodu bylo naprosto zásadní členění prostoru. Celkové členění hlavní obytné místnosti bylo na stravovací a společenskou. Stracovací část měla samozřejmě kompletně vybavenou kuchyň, jídelní stůl pro 22 osob a dále pak menší servírovací kuchyňku v případě řešení jídla cateringem. Kuchyň byla oddělena kompletně barvou. Černá kuchyň kontrastuje tak celému prostoru. Jídelní stůl je pak v prostoru vymezen kruhem ve sníženém podhledu, nasvíceným LED páskem. Společenská část se dělila na menší celky, aby bylo možné být jak ve velké skupině, tak i menší konverzační skupinky. Celý prostor člení velká sedačka, která je variabilní natolik, že se dá na ní sedět z obou stran a opěrák přizpůsobit. Vznikají tak zákoutí jako jukebox koutek, pianový koutek, hlavní sezení (u TV), malý lounge a v neposlední řadě vířivka.
Vířivka v obývacím pokoji? Proč ne.
Mnoho lidí si pořizuje domu vířivky, protože prostě neradi navštěvují tyto veřejné provozy. Většinou vířivka končí na terase nebo domácím wellness. Vířivka v obývacím pokoji je další level. :) Rozhodně doporučujeme k takovému počinu pozvat nejednoho odborníka. Své slovo dostávají statik, vzduchotechnik, topenář a spousta dalších profesí. Další výzva.. dostat jí do 15. patra. Výhled k nezaplacení. Díky umístění v 15. podlaží je z bytu krásný výhled na polovinu Prahy a celý parter a zeleň projektu Central Park Praha. Výzev se nebojíme. Pokud máte podobné zadání, neváhejte napsat!